Geen account? Registreren
Login probleem? Reset je wachtwoord
Delen
Volgen
Facebook
Twitter
Instagram
Nieuwsbrief
Ben jij een fan van het Belgische bier Tripel Karmeliet? Dan mogen deze bierglazen niet ontbreken in jouw glazencollectie. Deze glazen zijn vaatwasserbestendig, lekker makkelijk toch!
Food World XL
6 stuks - 330ml
€30,99€5,17 per stuk
Speciaalbierglazen.nl
Per stuk - 250ml
€5,95
Per stuk - 330ml
€6,75
Bol.com
2 stuks - 330ml
€19,99 € 18,25€9,13 per stuk
Cookinglife
€69,99 € 56,99€9,50 per stuk
3 stuks - 330ml
€31,95€10,65 per stuk
Een Tripel Karmeliet drinkt toch het lekkerst uit het bijbehorende glas! Met deze twee mooie bierglazen geniet je optimaal van je biertje!
Ben je op zoek naar andere bierglazen?
Bar - €0,07
Glazen - €27,95
Glazen - €2,80
Glazen - €3,95
Glazen - €26,92
Glazen - €31,00
Glazen - €27,15
Glazen - €15,99 €10,99
Glazen - €116,95
Glazen - €22,95
Glazen - €28,94
Glazen - €59,99 €37,99
Glazen - €10,97
Glazen - €4,36
Glazen - €29,99 €22,99
Kleding - €25,00
Boeken - €30,95
Glazen - €25,99 €23,49
Gadgets - €30,99 €13,99
Glazen - €71,94 €39,99
Reacties worden eerst gekeurd voordat ze zichtbaar zijn.
Zie meer reacties
Zie minder reacties
Bierpakketten
Dart Bierpakket van Hellobier
Producten
Balvi Gravity bierglas
Hertog-Jan Kadoverpakking
Reclames
Bavaria 0.0% IPA getest op publiek
Merken
Maastrichter Maltezer de Maltezer
Brouwerij
Blerickse Brouw Compagnie
Heineken reageert op Belgische pils test
Brouwerij 't IJ bierglazen