Inloggen op Mijn Biernet

Geen account? Registreren

Login probleem? Reset je wachtwoord

Delen

Wereldrecord blind bier proeven gelukt

Volgen

Blijf altijd op de hoogte

Wereldrecord blind bier proeven gelukt

25 oktober 2010 om 21:03

In Arcen in Limburg is de wereldrecordpoging blind bier proeven gelukt. 267 proevers hebben deelgenomen bij Cafe de Hertog Jan Proeverij, een record!

Wereldrecord blind bier proeven gelukt

Lees ook

Café de Hertog Jan Proeverij zal binnenkort in het Guinness Book of Records komen te staan met de geslaagde wereldrecordpoging blind bier proeven. Zoals op de foto rechts te zien is hadden de deelnemer geen blinddoek om, maar het bier moest wel blind geproefd worden. Omdat de glaasjes niet doorzichtig waren, konden de deelnemers het bier niet zien en dus, aan de hand van de kleur van het bier al een oordeel vellen. Er moest dus echt geproefd worden!

Ondanks dat elke deelnemer wel op een formulier moest invullen, is niet bekend of en wie de winnaar is geworden. Maar het ging dan ook meer om het aantal deelnemers voor deze record poging en deze is met 267 bier proevers gehaald!!!

Cookie instellingen