Beiaards Bockbierfestival is het grootste bockbierfestival van Oost-Nederland. Met meer dan 50 bokbieren van de tap een aanrader voor de echte liefhebber.
29e editie van Beiaards Bockbierfestival
Dit jaar met meer dan 50 bockbieren!
De Beiaard meldt vol trots dat er dit jaar meer dan 50 bockbieren uit de tap zullen stromen. Daarmee is het festival een must voor iedere bierliefhebber in Enschede en omstreken.
De 29e editie van Beiaards Bockbierfestival vindt zaterdag en zondag 15 en 16 oktober plaats bij Eet- en Bierencafé De Beiaard op de Oude Markt in Enschede.
Met een grote feesttent voor de deur, hun eigen ‘Bock-food’ en livemuziek van onder andere Acoustrio belooft het weer een mooi feest te worden.
Nederlandse brouwerijen zoals Jopen en Oersoep en lokale brouwers zoals Stanislaus Brewskovitch en Rigters zijn van de partij en zullen, naast de meer gevestigde namen uit de bierwereld, iedere bierliefhebber van heerlijke bockbiertjes voorzien.
De entree is gratis en met een speciaal festivalglas kan een
rondje langs de Bocken gemaakt worden.
Tap geopend:
Zaterdag: 12:00 uur tot 03:00 uur
Zondag: 12:00 uur tot 21:00 uur
Voor meer informatie:
T: 053-4306267 | www.beiaardenschede.nl | enschede@beiaardgroep.nl | Oude markt 24 | 7511 GB
Zaterdag 15 oktober
van
12:00
tot
03:00
uur
Zondag 16 oktober
van
12:00
tot
21:00
uur
Categorie
Begindatum
15-10-2016
Einddatum
16-10-2016
Entree
Gratis
Naam locatie
Eet- en Bierencafe De Beiaard
Omschrijving locatie
De Beiaard is het speciaalbiercafe van Enschede en omstreken. Met meer dan 200 bieren is dit abt-cafe een favoriet onder bierminnend Twente
Adres
Oude Markt 24
Postcode
7511 GB
Plaats
Provincie
Telefoon
053 430 62 67
Website