Inloggen op Mijn Biernet

Geen account? Registreren

Login probleem? Reset je wachtwoord

Delen

Jonge speciaalbier importeurs starten eigen webshop

Volgen

Blijf altijd op de hoogte

Jonge speciaalbier importeurs starten eigen webshop na sluiting horeca

04 november 2020 om 11:50

De jonge ondernemers van Gaelic Delight starten naast hun Ierse biergroothandel nu een nieuwe webshop met internationale bieren van over de hele wereld.

Drie mannen met bier in de hand van de Bier Internationaal webshop
Zeven internationale bieren op een rij van Bier Internationaal
Drie mannen proosten met bier op nieuwe webshop

Opzetten webshop

Voor de opstart van webshop is een crowdfunding gestart op CrowdAboutNow. Door de sluiting van de horeca in verband met het coronavirus werd er de afgelopen maanden minder speciaalbier afgenomen bij de groothandel. Nu verleggen zij hun focus naar de consument en breiden zij hun assortiment uit in hun nieuwe webshop: Bier Internationaal. Al €17.000 is opgehaald voor de realisatie, het minimaal gewenste bedrag is €20.000.

Kansen in Lockdown

Bier Internationaal logo De grootste afnemer van de Ierse biergroothandel is de horeca en zo worden zij dus ook getroffen door deze nieuwe maatregelen. In 2018 zijn Rens Edam en Floris van der Borg, de import en groothandel Gaelic-Delight begonnen.

Na twee jaren van groei zagen zij ook hun handel compleet wegvallen tijdens de sluiting van de horeca gedurende de eerste lockdown. Meteen werd er besloten zelf een webshop te bouwen om er toch te kunnen voor zorgen dat de consument kan blijven genieten van hun Ierse speciaalbieren. Zonder enige ervaring blijkt de webshop behoorlijk aan te slaan en worden er kansen gezien om door te groeien met hun webshop. Daarom wordt er besloten de webshop te rebranden naar: Bier Internationaal.

Bier Internationaal

Zo willen zij ervoor zorgen dat speciaalbieren vanuit de gehele wereld worden aangeboden in hun webshop om zo samen met de consument op reis te gaan door de wereld van speciaalbier. Om Bier Internationaal te realiseren hebben zij besloten een crowdfund campagne te beginnen op CrowdAboutNow, via: https://crowdaboutnow.nl/campagnes/bierinternationaal. Door deze webshop te beginnen hoopt Bier Internationaal zowel de beginnende als ervaren bierdrinker in aanraking te brengen met al het moois wat speciaalbier vanuit heel de wereld te bieden heeft.

Voorverkoop

De crowdfunding is momenteel al enkele weken online en heeft momenteel al meer dan 85% behaald richting het beoogde streefbedrag van €20.000. Al meer dan 85 investeerders hebben de ondernemers een bedrag geleend. Voor het laatste deel van de crowdfunding zijn de ondernemers nog op zoek naar supporters die hen steunen door een bierpakket te kopen.

Lees ook