Wieckse Rose wordt gebrouwen door Heineken. Eric Dias d’Ullois van Heineken is blij dat de verwachtingen rond Wieckse Rosé uitgekomen zijn. ‘We zoeken in de biermarkt steeds groeikansen. Die ontstaan niet zomaar.’
Wieckse Rosé heeft een frisse smaak à la witbier met zoetfruitige afdronk, een sprankelende kleur en slechts 4 procent alcohol, waardoor het makkelijk toegankelijk is. Het bier staat vanaf eind deze week in de schappen, in 6-packs 25 cl flesjes, zonder statiegeld.
In combinatie met Wieckse Witte wordt rond de introductie vanaf half april in een aantal supermarkten de test ‘Wit of Rosé?’ gehouden. Een quizmaster in een wit en roze pak stelt de consument dan een aantal snelle vragen, waaruit de voorkeur blijkt. Afhankelijk van de uitslag wint diegene een merkglas van Wieckse Witte of Wieckse Rosé.