Inloggen op Mijn Biernet

Geen account? Registreren

Login probleem? Reset je wachtwoord

Delen

Biervaart naar Historisch Delfshaven

Volgen

Blijf altijd op de hoogte

Biervaart naar Historisch Delfshaven

Op 21 mei houden we een biervaart naar historisch Delftshaven. De biertocht vertrekt om tien uur vanaf de Hooikade. De tocht duurt circa tweeënhalf uur.

Biervaart naar Historisch Delfshaven

Op zondag 21 mei 2017 ( week van het Nederlandse bier) houden we een biervaart met Pakschuit Nooit gedacht naar historisch Delftshaven in Rotterdam.
De biertocht van Delft naar Delfshaven vertrekt tien uur in de ochtend vanaf de Hooikade. De tocht (en dus ook de terugtocht) duurt circa tweeënhalf uur.

We varen door de industriële zuidrand van Delft, door fraai landelijk gebied, door het historische Overschie (onder de 350 jaar oude Hogebrug), de bedrijvige Spaanse Polder, langs de strafgevangenis De Schie (maar we zijn te traag voor succesvolle ontsnappingen) en de beroemde fabriek van Van Nelle. Uiteindelijk leggen we aan bij het historische Delfshaven.

Onderweg worden koffie, thee en broodjes geserveerd. In Delfshaven kan – tijdens een verblijf van circa anderhalf uur – een bezoek aan de Pelgrimskerk (bekend van de Pilgrim Fathers) of aan de Stadsbrouwerij De Pelgrim. In De Pelgrim kan (ten zeerste aangeraden) een georganiseerde bezichtiging van de brouwerij gevolgd worden, met bijbehorende uitleg en proeverij. Voor deze bezichtiging is er een minimum deelname van acht personen. Op de terug vaart houden we nog een bierproeverij van 4 Delftse historische bieren.

De kosten voor deze vaart bedraagt 30,00 p.p. Als je de brouwerij wil bezichtigen kost dit 10,00 meer. 

Meer bierevenementen

Bekijk alle bierevenementen

Bier, bier en nog eens bier!

Meer bier op Biernet.nl