Proeverij: Bier door de eeuwen heen neemt je mee op een smaakvolle reis langs de geschiedenis van bier. Proef en geniet van historische verhalen.
Wat hebben middeleeuwers, douaniers en cafés met elkaar gemeen? Bier, natuurlijk! Biersommelier Ithar Da Costa neemt je mee op een smaakvolle reis langs de geschiedenis van bier. Proef, leer en geniet van dit eeuwenoude drankje.
Wat vertelt een schilderij over bier? Meer dan je denkt! Biersommelier Ithar da Costa laat de biergeschiedenis tot leven komen aan de hand van het Haarlemse 17e-eeuwse schilderij van Gerrit Berckheyde: Gezicht op de Bakenessergracht met brouwerij De Passer en De Valk. Tussen de verhalen over bier, handel en belasting door proef je verschillende bieren met een goed verhaal. Een cultuurhistorische lezing en een gezellige proeverij in één.
Goed om te weten
Let op!
De proeverij is gratis op vertoon van een geldig entreebewijs voor het museum.
Tickets kan je bestellen via de website.
Geschikt voor 18 jaar of ouder.
Er zijn maximaal 20 plekken beschikbaar, dus meld je snel aan via de website!
Deze activiteit is onderdeel van de Maand van de Geschiedenis, het grootste geschiedenisevenement van Nederland. Kijk op www.maandvandegeschiedenis.nl/agenda voor het hele programma
Categorie
Begindatum
19-10-2025
Van
14:00 tot 16:00
Entree
Gratis
Naam locatie
Belasting & Douane Museum
Adres
Parklaan 14-16
Postcode
3016 BB
Plaats
Provincie
Website