Inloggen op Mijn Biernet

Geen account? Registreren

Login probleem? Reset je wachtwoord

Delen

Basqueland Pantera | Triple IPA

Volgen

Blijf altijd op de hoogte

Basqueland Pantera

Basqueland Pantera is een India Pale Ale met 9,9% alcohol. Basqueland Pantera wordt gebrouwen door Basqueland Brewing in Hernani.

Etiket van Basqueland Pantera
Basqueland Pantera blik 33cl

Eigenschappen

Basqueland Pantera is een volle Triple New England IPA op 9,9%, gebrouwen met Citra, El Dorado en Loral Cryo voor een uitbundig tropisch en citrusachtig aromaprofiel.

Basqueland Pantera kopen

Actueel zijn er geen Basqueland Pantera aanbiedingen.

Lekker biertje? Deel hem nu!

Bier, bier en nog eens bier!

Meer bier op Biernet.nl