Warsteiner Radler gekozen tot Product van het Jaar
05 februari 2013 om 13:59
Warsteiner mag zich een jaar lang ‘Product van het Jaar’ noemen met haar Premium Radler Zitrone. Deze prijs wordt jaarlijks toegekend door een representatief panel van 6.000 Nederlandse consumenten.
De consumentenadviesprijs van het Amstel Tapje is €9.49 en is tot op heden pas één keer in de aanbieding geweest (voor€7,99 euro bij de Poeisz supermarkten). Kijk op goedkoopbier.nl/bieraanbiedingen/Amstel/tapje_van_4_liter voor de huidige aanbiedingen van het Amstel tapje. Kijk hier voor meer informatie over de introductie van het Amstel Tapje.
Interessant biernieuws? Deel het nu!
7 reacties
Ekkeltje (gast) op 02-08-2014 om 15:32:03
Ieder radler biertje is afgeleid van de Duitse Radlers die het al jaren hebben, Dat Warsteiner heeft gewonnen is begrijpelijk, lekker biertje,verfrissend en het belangrijkste,weinig suiker...in alle radlers hier in nederland zitten veel suikers in om de smaak te bevorderen, dit gaat langzaam dezelfde kant op als jaren geleden toen de icetea het fenomeen werd op terassen totdat men erachter kwam dat je er dik van werd (i.v.m. de vele suikers die erin zaten)
Warsteiner heeft in mijn ogen de juiste mix gevonden van Zitrone en bier, niet te zoet zoals de Hollandse radlers (iedere smaak is persoonlijk)en je kunt er meer van drinken zonder onnodig dik te worden ;)
Peter (gast) op 01-08-2014 om 02:32:10
Ik heb het gedronken, maar vind het tegenvallen. De zitrone is nauwelijks te proeven en de afdronk is muf. Goed gekoeld gaat het dan nog wel. Een Amstel Radler bijvoorbeeld is veel frisser. Ook de Grafenwalder van Lidl wint het in mijn ogen van deze Warsteiner. Jammer, want ik had er veel van verwacht.
Maksteiner (gast) op 10-11-2013 om 12:52:20
In Duitsland aan de grens een hele krat voor 11,99!!! Net als de Alkohol vrije Warsteiner vind ik de prijs tehoog in Nederland, wil je concureren met andere aanbieders zal de prijs naar beneden moeten,, Maar de smaak is iets wat andere merken niet kunnen evenaren "Einfach Klasse"!!
goof (gast) op 06-05-2013 om 18:47:56
bij mitra 1 flesje[1euro25] bij dirck3 6 voor [4euro80]
corconzola (gast) op 29-04-2013 om 16:43:30
Hoe kan het dat zo'n prima produkt als W-Radler nu deze week(18) al te koop is bij Deen Supermarkten (in een six-pack) voor maar € 0,50 per flesje en bij Mitra voor maar liefst € 0,94 per flesje? Ik vind idt nogal een grof verschil. Maar ook niet goed voor de imaging value van Radler.
DiederickP op 05-02-2013 om 16:57:51
Hallo Guido, Warsteiner Radler is in Nederland te verkrijgen bij de meeste groothandels en slijterijen. Kijk bijvoorbeeld eens naar de Makro (groothandel) of de Mitra (slijterij).