Uiltje Honey I Smoked The Raisins! aanbieding van een blikje 33cl bij de Dare to Drink Different. Deze bier aanbieding is niet meer geldig. Zie hier de gegevens van de laatste keer dat een blikje 33cl bij Dare to Drink Different in de aanbieding was, er zat 25% korting op het bier.
Winkel
Bier merk
Verpakking
Blikje 33cl
Alleen online
Ja
Normale Prijs
€3,65
Aanbieding prijs
€2,74
Korting
€0,91 (25%)
Prijs per liter
€8,30
Geldig vanaf
dinsdag 8 oktober 2024
Geldig t/m
donderdag 31 oktober 2024
Honey I Smoked The Raisins! is een unieke gerookte American Black Ale van Uiltje Brewing. dit bier is gebrouwen met krenten en een mix verschillenden hoppen. De afgelopen 12 maanden kon je 1 keer een Uiltje Honey I Smoked The Raisins! blikje 33cl met korting kopen. De gemiddelde aanbiedingsprijs is €2,74.
€3,99 €3,59
Zie meer aanbiedingen bij Dare to Drink Different.
Actueel zijn er geen Uiltje Honey I Smoked The Raisins! aanbiedingen. De gemiddelde prijs van Uiltje Honey I Smoked The Raisins! is €10,61 per liter.
Een blikje 33cl Uiltje Honey I Smoked The Raisins! is bij Dare to Drink Different al 1 keer in de aanbieding geweest. Zie de aanbiedingen in de onderstaande lijst.
02-05-2024 t/m 01-07-2024: 1 blikje van €3,50 naar €3,15.
Uiltje Honey I Smoked The Raisins! aanbieding
Aanbiedingen van Uiltje Honey I Smoked The Raisins! blikje 33cl
Bier aanbiedingen (compleet en overzicht)