In Breda vindt zondag 14 augustus een uniek bierproeffestival plaats. Zo'n 80 algemeen geaccepteerde biertypen uit 25 verschillende landen zijn er verzameld.
Om de Brabantse speciaalbierliefhebbers kennis te laten maken met het bieraanbod in de wereld worden er zoveel mogelijk verschillende biertypen aangeboden.
Zo'n 80 algemeen geaccepteerde biertypen uit 25 verschillende landen zijn er verzameld. Uiteraard zijn er daarnaast nog een hoop afgeleiden van biertypen, hybride bieren, collaboration beers, barrel aged bieren en bieren met speciale ingrediënten en toevoegingen. Het assortiment bestaat uit meer dan 100 bieren op vat en fles van voornamelijk ambachtelijke brouwerijen.
Het bierfestival wordt voor de tweede keer georganiseerd door 7 cafés op de Grote Markt in Breda. Vorig jaar kwamen er circa 3.500 bezoekers op a
Buiten op het plein staan 4 grote bareilanden waar de festivalbieren verkocht worden. Elk bareiland, maar ook alle cafés vertegenwoordigen een land/regio waar de biertypen vandaan komen. Het festivalboekje toont een kaart van de locaties van de landen en hun bieren en beschrijft de verschillende biertypen. Zo kan je een lekker en leerzaam bierrondje om de wereld maken.
Categorie
Begindatum
14-08-2016
Van
12:00 tot 22:00
Entree
Gratis
Naam locatie
Grote Markt
Adres
Grote Markt
Postcode
4811xp
Plaats
Provincie
Website