Inloggen op Mijn Biernet

Geen account? Registreren

Login probleem? Reset je wachtwoord

Delen

Proost bierpakket | 4 flessen om te delen en 2 bierglazen

Volgen

Blijf altijd op de hoogte

Proost bierpakket (4x75cl) van Hellobier met 2 bierglazen

Proost Bierpakket van Hellobier met vier grote flessen speciaalbier en twee glazen. Ideaal om samen te proeven of als stijlvol biercadeau voor liefhebbers.

Het pakket bestaat uit 4 flessen

Proost bierpakket met vier bierflessen, twee glazen en een decoratieve doos.
gooische bubbel in glas
Proost bierpakket van Hellobier met ingeschonken bierglazen en een haardvuur op de achtergrond
  • Verpakking

    Doos

  • inhoud

    4 flessen

  • Soorten bier

    Winterbier, Blond, Tripel

  • Glas

    Ja

  • Personaliseren

    Nee

Proost bierpakket (4x75cl) van Hellobier met 2 bierglazen kopen

€42,50 € 37,50

Luxe bierpakket met grote flessen bier

Het Proost bierpakket is samengesteld voor liefhebbers die graag samen genieten van speciaalbier. In dit pakket zitten vier grote flessen van 75 centiliter, elk met een eigen karakter en bierstijl, aangevuld met twee bijpassende glazen om het proostmoment compleet te maken. Door het formaat zijn de bieren bij uitstek geschikt om te delen, bijvoorbeeld tijdens een diner, een feestelijk moment of een gezamenlijke bierproeverij.

De selectie binnen dit bierpakket laat verschillende klassieke en moderne Belgische invloeden zien. Denk aan een fris en fruitig sterk blond bier met hopbitterheid en citrusaccenten, een kruidige tripel met een zachte zoetheid, een donker en verwarmend bier met geroosterde mouttonen en subtiele kruiden, en een krachtig blond bier dat is vergist met champagnegist en daardoor een droge, elegante afdronk heeft. Die variatie maakt het pakket interessant voor zowel de beginnende speciaalbierdrinker als de ervaren liefhebber.

Twee originele Lupulus bierglazen

Met de meegeleverde glazen is het pakket niet alleen een mooie kennismaking met verschillende bierstijlen, maar ook direct geschikt om cadeau te geven of om zelf een proefmoment te organiseren. De focus ligt op samen proeven, vergelijken en vooral genieten.

Over de merken in dit bierpakket

Corsendonk Christmas Ale ()
Een gekruid bier met een vleugje koriander. Dit zijn de eigenschappen van Corsendonk Christmas Ale en deze zijn ook terug te vinden in de smaak.

Deugniet (Bierbrouwerij Brasserie du Bocq)
Deugniet bier heeft een licht bittere smaak.

Gooische Bubbel (Gooische Bierbrouwerij)
Het is een blond en zeer krachtig bier en dat proef je ook goed! De Gooische Bubbel heeft een volle en dikke body en smaak. De 8 procent alcohol laat zich dan ook zeker voelen. Daarbij kunnen de zoete aroma's gaan domineren. 

Lupulus Blonde (Brasserie Lupulus)
Lupulus Blonde heeft een frisse en bloemige smaak.