Food & Hops 2020 is ook dit jaar onderdeel van de Bierweekends in Leuven. Op 17 en 18 april ga je op een reis waar bier en gastronomie elkaar ontmoeten.
AFGELAST- ten gevolge van het Coronavirus is dit evenement afgelast.
In april 2020 wordt Leuven omgetoverd tot de bierhoofdstad van Europa! Er vinden verschillende bierevenementen plaats in de Belgische stad waar een heleboel brouwerijen hun beste speciaalbieren presenteren. Een van die evenementen is Food & Hops in de binnenstad van Leuven op 17 en 18 april.
Tijdens dit evenement worden gastronomie en ambachten tot in de perfectie samengebracht. Je proeft er gerechten van Leuvense topchefs. Ieder gerecht wordt natuurlijk gecombineerd met een exclusief speciaalbier. Jouw bezoek aan Food & Hops kan ook gecombineerd worden met een unieke workshop! Tijdens het evenement zijn er verschillende workshops waar je aan kan deelnemen. Zo kom jij als bierliefhebber meer te weten over verschillende combinaties die je kan maken met bier!
De toegang tot Food & Hops is gratis echter zijn de gerechten 8 euro per gerecht. Daarnaast is een een proefglaasje (waarborg) 2 euro. De prijzen van de workshops liggen tussen de €5 en €50.
Vrijdag 17 april
van
17:00
tot
22:00
uur
Zaterdag 18 april
van
17:00
tot
22:00
uur
Categorie
Begindatum
17-04-2020
Einddatum
18-04-2020
Entree
Gratis
Naam locatie
Hal 5
Adres
Diestsesteenweg 104
Postcode
3010 Leuven
Plaats
Provincie
Land
Website
Brouwerij Hof ten Dormaal
Tildonk / Vlaams-Brabant (België)
Zie meer brouwerijen
Zie minder brouwerijen