Inloggen op Mijn Biernet

Geen account? Registreren

Login probleem? Reset je wachtwoord

Delen

Bierrun Eindhoven | Hardlopen & bier proeven

Volgen

Blijf altijd op de hoogte

Bierrun Eindhoven

De Bierrun Eindhoven is een gezellige social run van 7,5 kilometer door de lichtstad, waarbij deelnemers onderweg lokale Eindhovense bieren proeven.

Logo van Bierrun Eindhoven 2026 met een animatie van een hardlopende bierglas.
Moll Van bieren vers in de brouwerij
Van Moll

Hardlopen en speciaalbier proeven in Eindhoven

De Bierrun Eindhoven beleeft zijn derde editie op zaterdagmiddag 31 oktober. Onder begeleiding van een biersommelier en zytholoog trekt de groep samen door de straten van Eindhoven, over een route van ongeveer 7,5 kilometer langs bijzondere bierlocaties in de stad.

De run start en eindigt bij Brouwerij Het Veem op Strijp-S, het creatieve hart van de lichtstad. Onderweg deelt de begeleiding de beste bierverhalen en interessante weetjes over de Eindhovense bierscène en de stad zelf.

Een unieke bierproeverij op loopschoenen

De Bierrun Eindhoven is een echte social run: er is geen tijdsregistratie en het draait volledig om gezelligheid en beleving. Deelnemers proeven tijdens de route vijf glazen heerlijk lokaal bier van Eindhovense brouwers en krijgen een kijkje in een echte Eindhovense brouwerij.

Bij de finish wacht een sportief aandenken en een unieke medaille als herinnering aan dit calorieneutrale uitje. Na afloop is er volop tijd om na te genieten tijdens de afterparty en naborrel met nog meer lokaal bier.

Aanwezige brouwerijen

Zie meer brouwerijen

Zie minder brouwerijen

Meer bierevenementen

Bekijk alle bierevenementen

Bier, bier en nog eens bier!

Meer bier op Biernet.nl