Waar ben je naar op zoek?

Inloggen op Mijn Biernet

Geen account? Registreren

Login probleem? Reset je wachtwoord

Delen

Kerst- en Winterbierenfestival 2026 | Bierfestival in Hoogeveen

Volgen

Blijf altijd op de hoogte

Kerst- en Winterbierenfestival Hoogeveen

Op zaterdag 12 december 2026 schenken 14 brouwers hun kerst- en winterbieren in het centrum van Hoogeveen. Pinnen kan bij elke stand.

Bezoekers met kerstmutsen in een verlichte feesttent met kerstboom op het Kerst- en Winterbierenfestival Hoogeveen
Close-up van donkere bruinrode tekst 'bierfestivalhoogeveen.nl' op lichte achtergrond
Kleurrijk logo met tekst 'Kerst & Winter Bier Festival' en een bierpul voor 'Hoogeveen'.

Kerstbier proeven in hartje Hoogeveen

Op het Kerst- en Winterbierenfestival in Hoogeveen staan 14 brouwers met een eigen stand, elk met meerdere speciaalbieren. Denk aan het werk van het seizoen: donkere, volle en kruidige kerst- en winterbieren. Daarnaast heeft het festival een eigen bar met speciaalbier, frisdrank en wijn.

Wie tussen het proeven door iets wil eten, kan terecht in de foodcorner.

Alleen pinnen: zo betaal je

Munten zijn verleden tijd: bij iedere brouwer betaal je met je pinpas. Reken je liever contant af, dan koop je aan de kassa een pinkaart van €1,- die je met het gewenste bedrag oplaadt en tijdens het festival kunt aanvullen. Let op: wat er op de pinkaart overblijft krijg je niet terug, en de kaart is alleen geldig op het festival van 12 december 2026.

Kaarten

Kaarten zijn alleen digitaal te koop via de website van Bierfestival Hoogeveen. De kaartverkoop is nog niet gestart, dus houd de site in de gaten.

Aanwezige brouwerijen

Zie meer brouwerijen

Zie minder brouwerijen

Meer bierevenementen

Bekijk alle bierevenementen

Bier, bier en nog eens bier!

Meer bier op Biernet.nl