Brouwerij de Beyerd bestaat dit jaar 10 jaar. Om dit te vieren organiseert de brouwerij voor de eerste keer een streekbierfestival in Breda. Kom langs en proef de speciaal voor dit evemenent gebrouwen bieren!
Ter gelegenheid van het tienjarig bestaan van Brouwerij De Beyerd wordt op 18 mei het Beyerd Bierfestival georganiseerd. Speciaal voor deze gelegenheid heeft de Beyerd twee jubileumbieren gebrouwen, een Honingblond en een Eikenbruin. Nieuwsgierig ? Kom ze proeven tijdens dit festival!
De deelnemende streekbrouwerij is uiteraard De Beyerd, maar daarnaast ook Ramses Bier, De Pimpelmeesch, De Dochter van de Korenaar, De Schelde Brouwerij en De Drie Zwijnen. Het Beyerd Biergilde is ook aanwezig met enkele amateur brouwers.
Het festival valt samen met de landelijke activiteit De Week van het Nederlandse Bier. In deze week staan alle Nederlandse bierbrouwerijen en hun bieren centraal.
Beide dagen worden aangevuld met enthousiaste ondernemers uit de Boschstraat die zorgen voor de supporting act in de vorm van eten en wijn!
Categorie
Begindatum
18-05-2014
Van
14:00 tot 19:00
Entree
Gratis
Naam locatie
Café de Beyerd
Adres
Boschstraat 26
Postcode
4811 GH
Plaats
Provincie
Website
Brouwerij De Beyerd
Brouwerij De Dochter van de Korenaar
Baarle-Hertog / Antwerpen (België)
Dorpsbrouwerij de Pimpelmeesch
Ramses Bier
Bierbrouwerij De Schelde
Zie meer brouwerijen
Zie minder brouwerijen