Beyerd Bierfestival wordt gehouden op 2 juni 2024 bij Café de Beyerd in Breda. Proef heerlijke bieren van Brouwerij de Beyerd en lokale brouwerijen.
Het Beyerd Bierfestival op zondag 2 juni 2024 belooft een geweldige ervaring te worden! Van 13.00u tot 19.00u kunnen bierliefhebbers genieten van heerlijke brouwsels van 12 lokale brouwerijen, allemaal verzameld voor de deur van Café de Beyerd in de Boschstraat (nummer 26). Naast het diverse bieraanbod zijn er ook lekkernijen van lokale ondernemers uit de Boschstraat om te proeven. Het beste van beide werelden!
Belangrijk om te weten is dat de toegang tot het festival gratis is, maar bezoekers betalen een borg voor een festivalglas en kopen munten om hun glas bij de verschillende brouwers te laten vullen. Zo kun je volop genieten van al het lekkers dat het festival te bieden heeft!
Categorie
Begindatum
02-06-2024
Van
13:00 tot 19:00
Entree
Gratis
Naam locatie
Boschstraat Breda t.h.v. Cafe de Beyerd
Adres
boschstraat 26
Postcode
4811 GH
Plaats
Provincie
Telefoon
0765214265
Website
Brouwerij De Beyerd
Big Belly Brewing
Bierbrouwerij De Blauwe IJsbeer
Brouwerij Bliksem
Brouwerij Boschdal
Brouwerij Breda
Leuven / Vlaams-Brabant (België)
Zie meer brouwerijen
Zie minder brouwerijen
Het Nederlands Speciaalbier Festival 2025
's-Hertogenbosch (Noord-Brabant)
10-05-2025 t/m 11-05-2025