Na het succes van vorig jaar organiseert Brouwerij Klein Duimpje in samenwerking met PINT Zuid-Holland op 20 juni 2015 het tweede Zuid-Hollands Midzomer Bier & BBQ festival.
Maar liefst tien Zuid-Hollandse bierbrouwerijen zorgen voor een fraai ingericht festivalterrein. Hier zullen de brouwers jou trakteren op diverse lichte en zwaardere speciaal bieren, waaronder een speciaal gebrouwen midzomer bier.
Met dit speciaal gebrouwen bier doen ze mee aan de verkiezing tot lekkerste zomerbier van het festival, waarbij jij als publiek bepaald wie wint.
Vijf BBQ teams zorgen voor de culinaire omlijsting van het evenement. De BBQ teams zullen de festivalgasten heerlijke BBQ gerechten verkopen bestaande uit fingerfood (bijv. saté stokjes) en broodjes (bijv. pulled pork). Naast het maken van eten is er voor de BBQ teams ook een wedstrijd. De BBQ teams worden uitgedaagd om met een mysterybox, waarin o.a. een speciaal bier zit (dit jaar van LeidschBier), hun kunsten te vertonen. Een vakjury zal hierna beslissen welk team kan strijken met de eer van meest creatieve BBQ creatie.
Categorie
Begindatum
20-06-2015
Van
13:00 tot 20:00
Entree
Gratis
Naam locatie
Brouwerij Klein Duimpje
Omschrijving locatie
Het festivalterrein is ook met het openbaar vervoer goed te bereiken. Buslijn 50 van Arriva stopt op 50 meter van het terrein en voor vervoer van NS station Hillegom naar de brouwerij rijdt gedurende de dag, tegen een kleine vergoeding, een personenbusje heen en weer. Op het terrein is voldoende parkeergelegenheid voor fietsen aanwezig.
Adres
Leidsestraat 170
Postcode
2182DE
Plaats
Provincie
Website
Bierbrouwerij de Arn
Bierbrouwerij De Blauwe IJsbeer
Brouwerij Klein Duimpje
Kompaan Bier
Leidsch Bier
Brouwerij De Molen
Zie meer brouwerijen
Zie minder brouwerijen