Het Winterbierfestival Leiden vindt plaats in Scheltema en biedt een scala aan winterse bieren van kleine Nederlandse brouwers. Een startpakket is verkrijgbaar bij binnenkomst.
Het Winterbierfestival Leiden wordt georganiseerd in Scheltema. Dit pand met zijn robuuste uitstraling is de perfecte locatie voor het evenement. Gedurende het festival presenteren diverse Nederlandse brouwers een assortiment van winterbieren. Bezoekers worden verwelkomd met een vooraf besteld startpakket, bestaande uit een glas van 15cl, een programmaboekje en twee munten, voor €16,50 per persoon.
Het is handig om alvast extra biermunten aan te schaffen tijdens de voorverkoop voor €3,20 per stuk, met de mogelijkheid om meer munten ter plaatse aan te schaffen. Als er na de voorverkoop nog kaarten over zijn, zijn deze aan de deur verkrijgbaar voor €18,50. Het festival is een ideale gelegenheid om winterbieren te ontdekken tussen 13.30 en 18.00 uur.
Categorie
Begindatum
08-02-2026
Van
13:30 tot 18:00
Entree
v.a. €16,50
Naam locatie
Scheltema
Adres
Marktsteeg 1
Postcode
2312 CS
Plaats
Provincie
Website