Gulpener Chateau Neubourg is een Pils met 5,5% alcohol. Gulpener Chateau Neubourg wordt gebrouwen door Gulpener Brouwerij in Gulpen.
Chateau Neubourg is een bier van lage gisting, met een alcoholpercentage van 5%.
Brouwerij
Land
Gebrouwen sinds
Biersoort
Alcohol
5,5%
Gisting
Kleur
Goudgeel
Drink temperatuur
8-10 ℃
Stamwortgehalte
Onbekend
Website
Valt onder
Actueel zijn er geen Gulpener Chateau Neubourg aanbiedingen. De prijs van een liter Gulpener Chateau Neubourg is gemiddeld €4,05.
Krat van 24 flesjes á 0,33 liter
Prijs ± €32,19
Geen aanbiedingen
Fles á 0,33 liter
Prijs ± €1,25
Geen aanbiedingen
Set van 6 flesjes á 0,33 liter
Prijs onbekend
Geen aanbiedingen
Set van 2 flesjes van 0,33 liter
Prijs onbekend
Geen aanbiedingen
Chateau Neubourg heeft een pittige smaak met een fruitige achtergrond.
Op 27 september 1995 werd het eerste vat Chateau Neubourg aangeslagen. Het bier was in eerste instantie alleen verkrijgbaar als fust model. Sinds 1998 is het bier ook in een fles verkrijgbaar. Op 21 juni 1999 won Chateau Neubourg de gouden medaille van de Selection Mondiale de la Qualité in Brussel. Chateau Neubourg dankt zijn naam aan het prachtige renaissancekasteel 'Neuborg', dat op steenworp afstand van de Gulpener brouwerij staat. Chateau Neubourg is verkrijgbaar in de blauwe opvallende fles van de brouwerij.
Gulpener beschrijft dit bier als: 'Een superieur Pilsner met karakter, naar grote hoogte getild door een geraffineerde combinatie van fijne kruiden en zuren, bloesem- en fruittonen en een aromatische gerststructuur.'
Daar lijkt niets aan gelogen, want dit bier is meerdere malen als beste pils van Nederland verkozen.
Gulpener Aan Lager Wal - Lager - 3,5%
Aan lager wal is een Lager Pale bier met een licht bittere, fruitige smaak met tinten van karamel.
Gulpener Bier van Verse Hop - Dubbel - 6%
Het Gulpener Bier van Verse Hop is een ongefilterd, ondergistend bier dat moet zorgen voor een smaakvol biermoment. De stevige hopbitterheid en de uitgesproken smaak geven dit bier karakter. Het bier heeft een alcoholpercentage van 6% en is goed doordrinkbaar.
Gulpener Gladiator - Gerstewijn - 10%
Gulpener Gladiator heeft een volle zoete smaak.
Gulpener Herfstbock - Bock - 6,5%
Gulpener Herfstbok heeft een licht zoete smaak, met een droppige achtergrond.
Gulpener IJsbock - Eisbock - 10,3%
Gulpener IJsbock is een intens, krachtig bier met zoete tonen.
Gulpener Jaarling Bock - Bock - 7%
Gulpener Jaarling Bock heeft een zoete en bittere smaak.
Zie meer merken van Gulpener
Zie minder merken
Waar kan ik Gulpener Neubourg kopen?
Zie meer reacties
Zie minder reacties