Uiltje Brewing Company is een bierbrouwerij uit Haarlem (Nederland) die is opgericht in 2012. Deze brouwerij heeft 25 bieren in het assortiment.
Type brouwerij
Productiebrouwerij
Aantal biermerken
25
Opgericht in
2012 (9 jaar actief)
Straat
Bingerweg 25
Postcode
2031 AZ
Plaats
Provincie
Land
Telefoonnummer
+31 (0)23 8446395
Website
Lid van
Ketels te huur
Proeflokaal
Restaurant
Rondleiding
Winkel
Uiltje Brewing Company heeft 25 bieren in het assortiment. Ontbreekt er een bier van deze brouwerij?
Voeg nu een bier toe van Uiltje Brewing Company!Toon meer merken van Uiltje Brewing Company
Toon minder merken van Uiltje Brewing Company
Door een liefde voor speciaal bieren, werd het idee geboren om zelf thuis te gaan brouwen.
Robbert Uyleman (1985) uit Haarlem is zijn eigen smaken en ideeën verder gaan ontwikkelen. Na een aantal standaard bieren zoals bock, Weizen en tripel werd de keuze gemaakt om dit niet meer zo te doen. De extremere bieren zoals een IPA, hoppige amber ales, dark ales, smoked en uiteraard de barrel en oak aged bieren vielen duidelijk meer in de smaak. Zo werd het idee van Het Uiltje geboren.
Na een aantal jaar als huurbrouwer rondgebrouwen te hebben staat er sinds 2015 in het centrum van Haarlem een bar met maar liefst 30 bieren op tap. De bieren op tap zijn uiteraard van het Uiltje maar ook van brouwerijen uit binnen en buitenland.
Net buiten het centrum van Haarlem staat de brouwerij en de taproom. De brouwerij is 7 dagen per week geopend en wordt er van maandag t/m zaterdag gebrouwen in de 40HL brouwzaal. Bij de brouwerij is er een proeflokaal/taproom met 12 bieren op tap en 2 cask bieren via een traditionele engelse handpomp. De taproom is geopend van donderdag t/m zondag en heeft binnen als buiten lekker de ruimte om te zitten met een mooie pizza of andere mooie hap van de kaart. In de brouwerij kan je altijd binnen in de brouwerij een rondleiding krijgen door de brouwzaal, lagertanks, afvul lijn of de barrel room waar 300+ whisky, wijn en cognac vaten liggen. Ook kan je je zwembroek meenemen aangezien er buiten op het terras een hot tub staat.
Uiltje lanceert alcoholarme IPA Superb-Owl
Uiltje Craft Beer heeft zijn assortiment uitgebreid met een alcoholarme IPA. Superb-Owl bevat alles wat je van een goede India Pale Ale mag verwachten, maar dan met heel weinig alcohol en calorieën.
Brussels Beer Challenge 2020: 'De Covid-editie'
Verschillende speciaalbieren wisten afgelopen week de jury te overtuigen tijdens de Brussels Beer Challenge 2020. Brasserie Dupont werd verkozen als beste brouwerij en 'Vriend of vijand' van Browar Rockmill was het beste bier van de competitie.
Uiltje Bar is Uiltje Baking Company tijdens lockdown
Tijdens de tweede COVID lockdown transformeert Uiltjes speciaalbiercafé uit Haarlem in Uiltje Baking Company, waar de brouwerij zuurdesembrood bakt met onder andere gist en granen die werden gebruikt met het brouwen van het bier.
Bekijk alle producten van Uiltje Brewing Company die op dit moment te koop zijn.
Dikke lul drie bier t-shirt
Kleding
€ 18,99